Funkčnost, kvalita a příjemný pocit

Ať už sportujete, odpočíváte, pracujete nebo trávíte svůj volný čas s rodinou či přáteli, zkrátka ve všech sférách a situacích v životě uplatníte některý z našich výrobků, který Vám pomůže navodit pocit pohodlí, uvolnění a relaxace. Přípravky společnosti MedicProgress jsou vyvíjeny za úzké spolupráce a v přímé vazbě s našimi zákazníky a jejich kvalita, účinnost a příjemnost aplikace je několikanásobně ověřována. Vyzkoušejte také Vy některý z našich moderně koncipovaných produktů vytvořených právě pro Vaše pohodlí a plnou spokojenost.

Doporučené produkty:

produkt1

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g.

Více...

produkt2

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Více...


Panthenol KINDER pomáda na rty

Panthenol KINDER pomáda na rty

Dětská ochranná a hydratační tyčinka na rty s D-panthenolem dále s Konopným olejem, vitamínem E a příjemnou příchutí jahody. Pomáda hydratuje, zvláčňuje a chrání jemné dětské rty před vysušením a praskáním. Účinné látky pak napomáhají hydratovat, regenerovat a zároveň zklidnit a chránit již podrážděné či popraskané rty.

Vhodné aplikovat na rty dětem celoročně, jako ochranný přípravek na rty před působením počasí, slunečních paprsků, větru a mrazu.

Účinné látky:

D-panthenol

pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku. Rovněž napomáhá přirozené regeneraci a podporuje správnou proliferaci, obnovu buněk kůže. Odstraňuje tak nepříjemné pocity z podráždění či popraskání kůže.

Konopný olej

je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy a antimikrobiální látky. Je zdrojem důležitých minerálních látek. Používá se rovněž při péči při neurodermitidě (lupénce) a jiných chronických chorobách kůže. Dále svým filmotvorným účinkem chrání pokožku před vysoušením a předčasným stárnutím buněk rtů.

Vitamín E

je antioxidant rozpustný v tucích, chrání pokožku před volnými radikály, zajišťuje mladistvý vzhled pleti a oddaluje proces stárnutí buněk pleti. Volné radikály mohou poškozovat lipidy buněčných membrán a samotnou DNA a RNA buněk, což může ve svém důsledku vyústit až v rakovinu. Tyto látky tělo tvoří jednak samo, ale může je i přijímat z vnějšího okolí. Proto je potřeba se před nimi neustále chránit.

Příjemná příchuť čerstvých lesních jahůdek

Dermatologicky testováno.
4,8 ml

Máte zájem o osobní schůzku?

Vaše zpráva:
Název firmy:
E-mail:
Tel.:
Web:
Opište kód
z obrázku:

cross

Kontakt:
+420 585 410 985

volejte od
8:00 – 16:00 hod

Expedice / sklad:
+420 702 295 984

6:00 – 14:30 hod

© Medicprogress a.s., Hněvotínská 955, 77900, Olomouc, e-mail: info, tel.: +420 585 410 985
Joomla webdesign by Easy Software. | Easy Project - Řízení projektů on-line | Mapa stránek