Funkčnost, kvalita a příjemný pocit

Ať už sportujete, odpočíváte, pracujete nebo trávíte svůj volný čas s rodinou či přáteli, zkrátka ve všech sférách a situacích v životě uplatníte některý z našich výrobků, který Vám pomůže navodit pocit pohodlí, uvolnění a relaxace. Přípravky společnosti MedicProgress jsou vyvíjeny za úzké spolupráce a v přímé vazbě s našimi zákazníky a jejich kvalita, účinnost a příjemnost aplikace je několikanásobně ověřována. Vyzkoušejte také Vy některý z našich moderně koncipovaných produktů vytvořených právě pro Vaše pohodlí a plnou spokojenost.

Doporučené produkty:

produkt1

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g.

Více...

produkt2

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Více...


Panthenol balzám

Panthenol balzám

Ochranná a hydratační tyčinka na rty s 10% D-panthenolu dále s Olivovým olejem, ß-carotenem a příjemnou příchutí jahody. Pomáda hydratuje, zvláčňuje a chrání rty před vysušením a praskáním.

Vhodné používat celoročně, jako ochranný přípravek na rty před působením počasí, slunečních paprsků, větru a mrazu.

Účinné látky:

D-panthenol

pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku. Rovněž napomáhá přirozené regeneraci a podporuje správnou proliferaci a obnovu buněk. Odstraňuje tak nepříjemné pocity z podráždění či popraskání.

Olivový olej

je zdroj přírodních antioxidantů – polyfenolů. Ty mohou napomáhat předcházet stárnutí a degeneraci buněk. Dále obsahuje spektrum vitamínů jako i vitamín E a zároveň obsahuje i sloučeninu oleocanthal, jejíž výzkumy ukazují, že může tlumit součásti nervové soustavy, jež přenášejí pocit bolesti.

ß-caroten

je antioxidant rozpustný v tucích, chrání pokožku před volnými radikály, zajišťuje mladistvý vzhled pleti, oddaluje proces tvorby vrásek a samotné stárnutí pleti. Volné radikály mohou poškozovat lipidy buněčných membrán a samotnou DNA a RNA buněk, což může ve svém důsledku vyústit až v rakovinu. Tyto látky tělo tvoří jednak samo, ale může je i přijímat z vnějšího okolí. Proto je potřeba se před nimi neustále chránit.

Příjemná příchuť jahod

Dermatologicky testováno.
4,8 ml


Máte zájem o osobní schůzku?

Vaše zpráva:
Název firmy:
E-mail:
Tel.:
Web:
Opište kód
z obrázku:

cross

Kontakt:
+420 585 410 985

volejte od
8:00 – 16:00 hod

Expedice / sklad:
+420 702 295 984

6:00 – 14:30 hod

© Medicprogress a.s., Hněvotínská 955, 77900, Olomouc, e-mail: info, tel.: +420 585 410 985
Joomla webdesign by Easy Software. | Easy Project - Řízení projektů on-line | Mapa stránek