Funkčnost, kvalita a příjemný pocit

Ať už sportujete, odpočíváte, pracujete nebo trávíte svůj volný čas s rodinou či přáteli, zkrátka ve všech sférách a situacích v životě uplatníte některý z našich výrobků, který Vám pomůže navodit pocit pohodlí, uvolnění a relaxace. Přípravky společnosti MedicProgress jsou vyvíjeny za úzké spolupráce a v přímé vazbě s našimi zákazníky a jejich kvalita, účinnost a příjemnost aplikace je několikanásobně ověřována. Vyzkoušejte také Vy některý z našich moderně koncipovaných produktů vytvořených právě pro Vaše pohodlí a plnou spokojenost.

Doporučené produkty:

produkt1

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g.

Více...

produkt2

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Více...


Panthenol řada

D-panthenol spray 10%

D-panthenol spray 10%

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mírně chladivý zklidňující účinek na kůži, hydratuje a zvláčňuje, lehce se vstřebává do pokožky a nelepí. Přípravek neobsahuje parfém a byl dermatologicky testován.


Pokračovat...

 

Panthenol 10% mléko s Jogurtem

Panthenol 10% mléko s Jogurtem

Tělové mléko s 10% D-panthenolu a Jogurtem, Mandlovým olejem a vitaminem E. Lehké výživné tělové mléko příjemné svěží vůně s hydratačním účinkem na pokožku.


Pokračovat...

 

Panthenol balzám

Panthenol balzám

Ochranná a hydratační tyčinka na rty s 10% D-panthenolu dále s Olivovým olejem, ß-carotenem a příjemnou příchutí jahody. Pomáda hydratuje, zvláčňuje a chrání rty před vysušením a praskáním.

Pokračovat...

 

Panthenol KINDER pomáda na rty

Panthenol KINDER pomáda na rty

Dětská ochranná a hydratační tyčinka na rty s D-panthenolem dále s Konopným olejem, vitamínem E a příjemnou příchutí jahody. Pomáda hydratuje, zvláčňuje a chrání jemné dětské rty před vysušením a praskáním. Účinné látky pak napomáhají hydratovat, regenerovat a zároveň zklidnit a chránit již podrážděné či popraskané rty.

Pokračovat...

 

Máte zájem o osobní schůzku?

Vaše zpráva:
Název firmy:
E-mail:
Tel.:
Web:
Opište kód
z obrázku:

cross

Kontakt:
+420 585 410 985

volejte od
8:00 – 16:00 hod

Expedice / sklad:
+420 702 295 984

6:00 – 14:30 hod

© Medicprogress a.s., Hněvotínská 955, 77900, Olomouc, e-mail: info, tel.: +420 585 410 985
Joomla webdesign by Easy Software. | Easy Project - Řízení projektů on-line | Mapa stránek