Funkčnost, kvalita a příjemný pocit

Ať už sportujete, odpočíváte, pracujete nebo trávíte svůj volný čas s rodinou či přáteli, zkrátka ve všech sférách a situacích v životě uplatníte některý z našich výrobků, který Vám pomůže navodit pocit pohodlí, uvolnění a relaxace. Přípravky společnosti MedicProgress jsou vyvíjeny za úzké spolupráce a v přímé vazbě s našimi zákazníky a jejich kvalita, účinnost a příjemnost aplikace je několikanásobně ověřována. Vyzkoušejte také Vy některý z našich moderně koncipovaných produktů vytvořených právě pro Vaše pohodlí a plnou spokojenost.

Doporučené produkty:

produkt1

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g.

Více...

produkt2

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem.

Více...


Konopný olej s tea tree oil

Konopný olej s tea tree oil

Ochranná a regenerační síla čistého konopného oleje s 20% oleje z australského čajovníku dává dohromady produkt spojující v jednom výhody obou výjimečných darů přírody. Konopí, se svým unikátním složením zdravým pro kůži a antimikrobiální vlastnosti oleje australského čajovníku v koncentraci 20%, zkombinované ve snadno použitelné formě. Přípravek neobsahuje syntetický parfém a byl dermatologicky testován

Benefity

Antiseptický
Regenerační
Čistý konopný olej
20% oleje australského čajovníku

Ochranná a regenerační síla čistého konopného oleje s 20% oleje z australského čajovníku dává dohromady produkt, spojující v jednom výhody obou výjimečných darů přírody. Konopí se svým unikátním složením zdravým pro kůži, a antimikrobiální vlastnosti oleje australského čajovníku v koncentraci 20%, zkombinované ve snadno použitelné formě.

Konopí: Regeneruje a zklidňuje podráždění kůže. Zvláčňuje a působí protizánětlivě. Zmírňuje projevy suché kůže, praskání a akné.

Tea tree oil: Má antiseptické účinky proti bakteriím a plísním. Napomáhá při předcházení kožních zánětlivých komplikací. Vhodný jako péče o kůži se sklonem k dermatitidám a akné, ale i při péči o atletické nohy.

Účinné látky

Konopný olej je díky svému složení bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy A, B1, B2, B6, C a E, fytin a kyselinu kanabidiolovou se silným baktericidním účinkem. Je také zdrojem důležitých minerálních látek – vápníku, sodíku, fosforu, hořčíku, draslíku i železa, manganu, zinku, křemíku či platiny.Konopný olej dokáže účinně redukovat příznaky stárnutí. Nenasycené mastné kyseliny mají výborné uklidňující, protizánětlivé a regenerační schopnosti, zajišťují pokožce přirozenou vláčnost. Vnější aplikace konopného oleje pomůže zmírnit či úplně eliminovat také kožní problémy projevující se vysoušením a praskáním pokožky, ale i projevy akné, atopického ekzému či lupénky.

Tea tree oil Antiseptické vlastnosti melaleukového oleje australského čajovníku se uplatňují především v péči o drobné ranky a oděrky včetně kousnutí či bodnutí hmyzem. Olej podporuje hojení menších ran, pomáhá v prevenci infekcí a na minimum zmenšuje možnost pozdějšího jizvení. Jako protiplísňový prostředek zdolává i plísně rodu Trichophyton, které bývají obvyklou příčinou tzv. atletické nohy – plísně mezi prsty a na chodidlech – a způsobují rovněž komplikace ve formě infekce třísel, zevního pohlavního ústrojí a plísňová onemocnění nehtů. Tea tree olej může také působit na plísně Candida albicans a Trichomonas vaginalis, které vyvolávají nepříjemné vaginální infekce. Podle studií měl gel obsahující 5% tea tree oleje stejný účinek proti akné jako pleťová voda s obsahem 5% benzoylperoxidu, aktivní složky velmi rozšířeného léku. Olej z Tea tree měl méně vedlejších účinků – tvořilo se po něm méně šupinek, vyvolával menší svědění a kůže se méně vysoušela. Podle dalších studií, roztok s obsahem 5% oleje tea tree chrání proti plísni Pityrosporum ovale, která je obvyklou příčinou tvorby lupů. V některých případech je tento olej doporučován k redukci bradavic.

Použití

Na co se konopí a tea tree olej používá?

  • Atopický ekzém
  • Atletické nohy
  • Kožní infekce a plísně,
  • Afty, kvasinkové infekce (v koutcích úst apod.)
  • Infekce a plísně nehtů a nehtových lůžek
  • Regenerace oděrek, odřenin, po bodnutí hmyzem apod.
  • Akné – zamezuje nadměrnému mastění kůže a zároveň působí antisepticky
  • Proti lupům a zánětlivým onemocněním kořínků vlasů způsobující tvorbu velkých rozsáhlých lupů – odlučování kůže z důvodu zánětu
  • Ve formě ústní vody napomáhá proti pomnožování bakterií v ústech a pachu z úst, tvorbě plaku – zde je ale negativní palčivá hořká chuť

Tipy pro vás

Vyzkoušejte aplikaci s kapátkem ve variantě 10 ml a 30 ml pro lokální použití, do koupele pro očistu těla, do lázně pro unavené nohy či pro přípravu peo-lázně před manikúrou a pedikúrou. Anebo si sami vyzkoušejte připravit z oblíbeného mléka, gelu či krému připravte výživnější přípravek obohacený o konopí a antimikrobiální tea tree olej. Doporučujeme dávkovat 5-15 ml do 100ml základového přípravku.

Aplikace

Přípravek v dostatečném množství aplikujte na kůži a jemně vetřete do kůže. Aplikaci opakujte dle potřeby, doporučujeme pro co nejlepší účinek minimálně 3-5x denně.

Obsah produktu

Lahvička s kapátkem s obsahem 10 ml a 30 ml

Máte zájem o osobní schůzku?

Vaše zpráva:
Název firmy:
E-mail:
Tel.:
Web:
Opište kód
z obrázku:

© Medicprogress a.s., Hněvotínská 955, 77900, Olomouc, e-mail: info, tel.: +420 585 410 985
Joomla webdesign by Easy Software. | Easy Project - Řízení projektů on-line | Mapa stránek